Prawie 200 osób wzięło udział w szóstej edycji Biegu Nocnego Wokół Jeziora Tarnobrzeskiego.
Uczestnicy mieli do pokonania 10-kilometrową trasę. Ze względu na trwający remont ulicy Wakacyjnej organizatorzy musieli zmienić jej przebieg. Zamiast tradycyjnej pętli wokół akwenu bieg poprowadzono ulicami Plażową i Turystyczną do Pomnika Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Tam zawodnicy zawracali i tą samą drogą wracali na metę.
W wydarzeniu uczestniczyła Julia Toś z Tarnobrzega.
A także Kamil Iwan z miejscowości Huta Nowa.
Z przebiegu imprezy zadowolony był dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu Przemysław Smoliński.
Dla osób, które ukończyły bieg przewidziano pamiątkowe medale. Najlepsi mogli liczyć także na nagrody finansowe.














