Koniec roku szkolnego i początek upragnionych wakacji! To czas odpoczynku, przygód i beztroski, podczas których warto pamiętać o bezpieczeństwie.
Jak zadbać o to, aby letni wypoczynek dzieci i młodzieży przebiegł bez przykrych zdarzeń?
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z rzecznikiem prasowym Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu, mł. asp. Agnieszką Wilk.









