Tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopol po raz 33 zdobyły tytuł Drużynowego Mistrza Polski.
Podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka w niedzielnym meczu finałowym na na hali MOSiR przed własną publicznością pokonały zespół KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu 3:0. Han Ying z KTSu pokonała Katarzynę Węgrzyn 3:0. Taki sam wynik ustanowiła Yang Xiaoxin wygrywając z Anną Węgrzyn. Jako ostatnia z KTS w meczu zagrała Agata Zakrzewska – Wasiak. Także ona pewnie pokonała swoją rywalkę 3:0.
(foto. Piotr Morawski)







