Koszykarskie emocje już od piątku w Tarnobrzeg. W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się turniej półfinałowy III ligi mężczyzn, w którym MKKS Siarka Tarnobrzeg powalczy o awans do finałów i przybliżenie się do II ligi.
Gospodarze przystępują do rywalizacji po bardzo dobrym sezonie. Wygrali wszystkie mecze w rozgrywkach regionalnych i zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie.
Turniej rozpocznie się w piątek, 10 kwietnia. O godzinie 19.00 Siarka zmierzy się z Eneą PoliTech Astorią Bydgoszcz.
W sobotę, 11 kwietnia, o godzinie 17.00 tarnobrzeżanie zagrają z AK Orłami Wrocław, a w niedzielę, 12 kwietnia o godzinie 13.00 ich rywalem będzie AZS Politechnika Gdańska.
Wcześniej każdego dnia rozgrywane będą także pozostałe spotkania turniejowe.
Do finałów awansują dwie najlepsze drużyny. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny, a dla kibiców przygotowano dodatkową atrakcję, konkurs rzutu z połowy boiska z nagrodą tysiąca złotych.











