Miejski Pokaz EkoMody odbędzie się w Sandomierzu. To inicjatywa trzech uczennic I Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianum – Izabeli Zawadzkiej, Karoliny Wojciechowskiej i Gracjany Linart w ramach projektu „To (eco)Logiczne!”.
Mówi Izabela Zawadzka:
Organizatorki są modowymi pasjonatkami. Mówi Karolina Wojciechowska:
Modelkami na wybiegu będą uczennice i uczniowie I LO, a także sandomierskie Amazonki i zdobywczynie tytułów Miss Kielce. Będą też inne atrakcje. Mówi Gracjana Linart:
Miejski Pokaz EkoMody odbędzie się w Sandomierzu w czwartek 12 marca o godzinie 16 30 w sali gimnastycznej Collegium Gostomianum.
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu dwujęzycznego, którego celem jest zwiększenie świadomości na temat ochrony środowiska oraz promowanie postaw proekologicznych. Projekt realizowany jest w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”.













