Strażacy z OSP Radomyśl Wielki informują o prowadzonych poszukiwaniach 29 letniej mieszkanki Radomyśla Wielkiego, Aleksandry Krężel, która 29 grudnia wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Sprawa jest traktowana bardzo poważnie, a każda, nawet z pozoru drobna informacja, może mieć znaczenie.
Jak przekazują druhowie, od momentu zaginięcia rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu, co budzi duży niepokój.
Osoby, które mogły widzieć zaginioną lub posiadają jakiekolwiek wiadomości mogące pomóc w jej odnalezieniu, proszone są o pilny kontakt.
Informacje można przekazywać do Komisariat Policji w Radomyślu Wielkim 572 908 624 lub 478 227 525 lub informując Komendę Powiatową Policji w Mielcu.






