Spotkanie z dziennikarzem, fotoreporterem i podróżnikiem, Bogdanem Myśliwcem odbędzie się w czwartek, 30 października, o godzinie 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnobrzegu. Wydarzenie połączone będzie z promocją Jego albumu „Życie jak negatyw”.
Mówi Bogdan Myśliwiec.

Publikacja przenosi czytelników w lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte. Był to czas dziennikarskich wędrówek autora z aparatem fotograficznym. W ten sposób powstała opowieść o ludziach, których już nie ma, i o miejscach, które zupełnie się zmieniły. Książka jest wzbogacona wspomnieniami. Druga część albumu to fotograficzne relacje z podróży po świecie.
Poczęstunek podczas czwartkowego wydarzenia zapewni Stowarzyszenie Dolina Smaku.




![Tarnobrzeg. Stosy ubrań przy altanach śmietnikowych [ZDJĘCIA]](https://leliwa.pl/wp-content/uploads/2026/02/e49f41afc162266b483b3f46c25a3b1e_xl-350x250.jpg)





