W niedzielę 11 sierpnia w Stalowej Woli nie zabraknie piłkarskich emocji. A wszystko za sprawą meczu inaugurującego sezon stalowowolskiej klasy B. Na stadionie przy ulicy Kusocińskiego na Piaskach PKS San zmierzy się z Orłem Glinianką. Początek meczu godzina 14.00.
Jak podkreśla stalowowolski klub, to nie tylko inauguracja sezonu, ale i historyczny powrót seniorskiej drużyny PKS San na piłkarską mapę i pierwszy mecz o ligowe punkty.
Drużyna seniorska, ale skład młody, co oznacza, że na boisku charakteru i ambicji piłkarskich nie zabraknie. Zawodnicy Sanu już nie raz pokazali, że potrafią walczyć do ostatniego gwizdka i nie cofną się przed żadnym wyzwaniem.
Z pewnością dodatkową mobilizacją do walki o punkty będzie obecność w niedzielę 12 zawodnika – kibiców. Do kibicowania drużynie PKS San w niedzielnym meczu z Glinianką zachęca Tomasz Szymczakiewicz
Na trybunach stadionu na Piskach w niedzielnym meczu mile widziane całe rodziny. Z pewnością piłkarskich emocji nie zabraknie. Mecz druzyny PKS San i Orła Glinianka o godzinie 14.00.