XV Koncert Charytatywny organizują grono pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół imienia księdza Stanisława Staszica.
Wydarzenie, w dwóch turach, odbędzie się we wtorek, 8 kwietnia, w Tarnobrzeskim Domu Kultury.
– Koncerty charytatywne w naszej szkole to tradycja. Od zawsze młodzież chętnie się w nie angażuje – powiedział nam organizator inicjatywy Janusz Szewerniak, nauczyciel języka niemieckiego w popularnym „Górniku”.
Na przestrzeni kilkunastu lat, dzięki koncertom charytatywnym organizowanym przez społeczność tarnobrzeskiego „Górnika” udało się pomóc zarówno potrzebującym wychowankom szkoły, jak i dzieciom czy powodzianom.




![Tarnobrzeg: Kontrterroryści na Jeziorze Tarnobrzeskim – szkolili się z obsługi podwodnego drona [ZDJĘCIA]](https://leliwa.pl/wp-content/uploads/2026/04/b007cb1ef5a192d9e718e2da1607ce65_xl-350x250.jpg)



