„Piękno jest w nas” to tytuł cyklu spotkań dla kobiet organizowanych przez Stalowowolską Rady Kobiet. Kolejna odsłona tego wydarzenia już w ten czwartek. Spotkanie będzie okazją do zadbania o zdrowie i urodę.
Spotkania są bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Trzecia ich odsłona w ten czwartek 20 lutego odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli.

Tym razem uczestniczki spotkania będą mogły wziąć udział w warsztatach rozwojowych pod hasłem 'piękno nosimy w sobie’, nauczyć się ćwiczeń w ramach fizjoterapii uroginekologicznej, czy samobadania piersi z wykorzystaniem fantomu.
Podczas spotkania kobiety będą mogły również podpatrzeć, jak ubierać się dobrze na różne okazje nie przyćmiewając swojej osobowości.Spotkaniu będą towarzyszyć także stoiska z kosmetykami, biżuterią, czy usługami estetycznymi.
Całości dopełni muzyka w wykonaniu wokalistów Społecznej Szkoły Muzycznej i Spółdzielczego Domu Kultury prowadzonych przez Ewę Woynarowską.
Trzecia odsłona spotkania „Piękno jest w nas” już w ten czwartek w gmachu biblioteki w Stalowej Woli o godzinie 17.30



![Stalowa Wola: Nowe drogi otwierają strefę gospodarczą Stalowej Woli [ZDJĘCIA]](https://leliwa.pl/wp-content/uploads/2026/07/e584345aae9331bb229be4a523c9166e_xl-350x250.jpg)





