Zorganizowana po raz pierwszy Akcja Charytatywna „Pysznicka Paczka – Razem w Święta” okazała się dużym sukcesem. Udało się zebrać ponad dwukrotnie więcej paczek niż zakładał organizujący akcję Ośrodek Pomocy Społecznej w Pysznicy. A celem było wsparcie w okresie okołoświątecznym najbardziej potrzebujących starszych i niepełnosprawnych mieszkańców gminy. Mówi Agnieszka Szarama z pysznickiego OPS.
Podarunki przygotowały też placówki oświatowe z terenu gminy. A w paczkach znalazły się nie tylko artykuły żywnościowe.
Bardzo ważne w tej akcji było nie tylko to, że tylu niezamożnych starszych i niepełnosprawnych będących w trudnej sytuacji mieszkańców gminy Pysznica otrzymało bardzo potrzebne im produkty.
Ponieważ już wiadomo, że Pysznicka Paczka stanie się akcja cykliczną.










![Mielec: Wewnętrzny IV EDU CUP – wyjątkowy początek wielkiego świętowania [ZDJĘCIA]](https://leliwa.pl/wp-content/uploads/2026/06/4a76c7b449b0ccfa7f0e6cfe5eb826bc_xl-350x250.jpg)


