Jeszcze tylko do tego piątku, 7 kwietnia, można zgłaszać swój udział w rajdzie pieszym pod nazwą 'Powitanie wiosny w Stalowej Woli’.
Rajd odbędzie się w niedzielę 16 kwietnia a jego uczestnicy będą mieli do przejścia 12 kilometrów. Trasa będzie wiodła między innymi przez Wrotnią Górę i Ciemny Kąt.
Start i meta zaplanowane są przy budynku Urzędu Miasta w Stalowej Woli przy ulicy Kwiatkowskiego, czyli przy dawnym budynku dyrekcji HSW.
Organizatorzy zachęcają do udziału w tej pieszej wyprawie, która może być okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu i być może odkrycia przez wielu nieznanych im dotąd miejsc w Stalowej Woli. Chętni do udziału w rajdzie mogą się zgłaszać przez formularz dostępny na oficjalnej stronie Stalowej Woli






![Tarnobrzeg. Stosy ubrań przy altanach śmietnikowych [ZDJĘCIA]](https://leliwa.pl/wp-content/uploads/2026/02/e49f41afc162266b483b3f46c25a3b1e_xl-350x250.jpg)

