Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3, ich rodzice oraz nauczyciele z placówki a także seniorzy z Domu Dziennego Pobytu i mieszkańcy – w sumie ponad 20 osób wzięło udział w tarnobrzeskiej odsłonie akcji 'Gramy dla Owsiaka’.
W Środowiskowym Domu Kultury Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wspólnie zaśpiewali do specjalnie zaadaptowanego na tę okazję utworu Cheryl Cole – Fight For This Love.
– Cała akcja wzięła się od ogólnopolskiej inicjatywy pod takim samym hasłem. Chcemy Jurkowi Owsiakowi przekazać pewne przesłanie, że cokolwiek by się działo był, jest i będzie najlepszym dyrygentem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – powiedziała pomysłodawczyni wydarzenia, nauczyciel trójki Ewa Oździńska:
Wydarzenie zostało zarejestrowane w formie wideo, i wkrótce ma zostać przesłane do fundacji WOŚP.





![Tarnobrzeg: Kontrterroryści na Jeziorze Tarnobrzeskim – szkolili się z obsługi podwodnego drona [ZDJĘCIA]](https://leliwa.pl/wp-content/uploads/2026/04/b007cb1ef5a192d9e718e2da1607ce65_xl-350x250.jpg)


