reklama

Zagłosuj na Radio Leliwa

Data publikacji: Kategoria: , , , , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Oddaj głos na Radio Leliwa. Po sukcesie w etapie wojewódzkim zostaliśmy nominowani do ogólnopolskiego etapu konkursu IDOL 2020 w kategorii MEDIA.  Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Szansa dla Niewidomych.

 

ODDAJ GŁOS NA RADIO LELIWA !

 

Wystarczy wejść na stronę http://idol.szansadlaniewidomych.org/, wybrać swojego Idola, wpisać adres e-mail, kliknąć „oddaj głos” i potwierdzić link otrzymany na maila. Głosowanie jest bezpłatne. Trwa do 23 sierpnia. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas krajowej Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND w Warszawie.”

 

Głosować można również w inny sposób: poprzez wysyłanie głosów drogą mailową na adres idol@szansadlaniewidomych.org  (podając imię i nazwisko lub nazwę kandydata) lub poprzez wysyłanie głosów pocztą na adres: Fundacja Szansa dla Niewidomych, ul. Chlubna 88, 03-051 Warszawa (podając imię i nazwisko lub nazwę kandydata).

 

Celem konkursu jest między innymi wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących, promocja zaangażowania społecznego oraz dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami, które wpływają na integrację wewnątrzśrodowiskową.

 

ODDAJ GŁOS NA RADIO LELIWA !