Tarnobrzeg. Zwycięzca licytacji odebrał pakiet nagród.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Zwycięzca licytacji radiowej jest już z w posiadaniu nagród i drzewka – symbolu „Choinki Życzeń”. Koordynator akcji charytatywnej, Paweł Gospoś przekazał  Panu Waldemarowi specjalny pakiet w tarnobrzeskiej siedzibie Radia Leliwa.

Pan Waldemar pochodzi z Ulanowa, ale mieszka i prowadzi swoja działalność w Paryżu. Od lat udziela się charytatywnie organizując w stolicy Francji, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Udział w licytacji w ramach 14 edycji „Choinki Życzeń” to dla Pana Waldemara nie nowość.  Siedem lat temu darczyńca również wygrał zabawę za co w nagrodę zjadł uroczysty obiad z aktorką Aleksandrą Szwed. Tym razem Pan Waldemar zaoferował w licytacji radiowej 4444 złote, Tarnobrzeg tym samym stał się właścicielem piłki i książki z autografami wybitnego szczypiornisty Karola Bieleckiego. Wraz z rodziną zje obiad w restauracji Karola Bieleckiego w Kielcach, spędzi czas z piłkarzem ręcznym Grzegorzem Tkaczykiem na jego strzelnicy i obejrzy spektakl „Kopciuszek” w wykonaniu Kieleckiego Teatru Tańca. To nie wszystko. Pan Waldemar otrzymał drzewko od firmy Zielona Choinka i „karton dobroci” wraz z koszulką od Browaru Tarnobrzeskiego.

Akcja charytatywna „Choinka Życzeń” to cykl wydarzeń. Za wszystkie zebrane pieniądze sfinansowane zostaną turnusy rehabilitacyjne oraz sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci niepełnosprawnych. Warto dodać, że w tym roku do kwoty 4444 złotych uzyskanej z licytacji radiowej, dwa i pół tysiąca złotych dołożyła Pani Teresa z Sandomierza.

Na zdjęciu od prawej: Pan Waldemar, Paweł Gospoś i pies Leoś.