Tarnobrzeg. Wizyta posła Pawła Poncyliusza.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Poseł na Sejm, wiceprzewodniczący Klubu Koalicji Obywatelskiej Paweł Poncyljusz odwiedził dziś Tarnobrzeg. Miasto było jednym z kilku miejsc na północy Podkarpacia, do którego zawitał. Parlamentarzysta wraz z samorządowcami oraz zwolennikami kandydatury Rafała Trzaskowskiego na urząd Prezydenta RP, podczas konferencji na Placu Bartosza Głowackiego, dziękował mieszkańcom za udział w I turze wyborów, jednocześnie namawiał do udziału w II turze głosowania. Paweł Poncyliusz apelował do wyborców Szymona Hołowni, Władysława Kosiniaka – Kamysza, Roberta Biedronia i Krzysztofa Bosaka o oddanie głosu na Rafała Trzaskowskiego.

Poseł Poncyliusz omawiając program wyborczy kandydata na Prezydenta RP – zaznaczył, że Rafał Trzaskowski opracował własny program rolniczy.

-My jako samorządowcy liczymy na wsparcie silnego, niezależnego prezydenta Polski, który będzie dbał o samorządy i przyczyniał się do ich rozwoju – podkreślał podczas dzisiejszego spotkania przewodniczący tarnobrzeskiej Rady Miasta – Bogusław Potański.

Poseł Paweł Poncyliusz odniósł się również do stanowiska Rafała Trzaskowskiego w sprawie programów socjalnych zainicjowanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Podkreślił, że kandydat Koalicji Obywatelskiej, nie zamierza odbierać ludziom tego, co zostało im dane.