Tarnobrzeg. Warsztaty śpiewu tradycyjnego. Organizator – „Życie z przytupem”.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Na warsztaty śpiewu tradycyjnego zaprasza przedstawicielka Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Kultury Tradycyjnej „Życie z przytupem” Zofia Dąbrowska. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 13 czerwca, w godzinach od 17.00 do 19.00 w Domu Osiedlowym, przy ulicy Krzywej 2 w Tarnobrzegu, na osiedlu Miechocin.  

Warsztaty poprowadzi Zofia Dąbrowska pieśniarka tradycyjna, uczennica wiejskich śpiewaczek, założycielka zespołów ludowych i wieloletnia solistka kapeli ludowej.

Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych, które lubią śpiewać i chcą doświadczyć przyjemności we wspólnym śpiewaniu. Nie ma wymagań co do posiadanych umiejętności, wiedzy i doświadczeń muzycznych. Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona. Swój udział należy zgłosić poprzez wiadomość przesłaną w Messengerze. Adresat „Życie z przytupem”.

Warsztaty  śpiewu tradycyjnego są elementem realizowanego przez stowarzyszenie projektu pod nazwą ,,Lasowiackie pieśni z okolic Tarnobrzega”.

Projekt współfinansowany jest przez Urząd Miasta Tarnobrzega. Patronat honorowy  nad nim objął prezydent Tarnobrzega, a patronat medialny – Radio Leliwa.