Tarnobrzeg. W trosce o zdrowie drzwi magistratu zostaną zamknięte.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Zdecydowano o reorganizacji pracy Urzędu Miasta Tarnobrzega w zakresie obsługi interesantów. Ma to związek z ogłoszonym w piątek stanem zagrożenia epidemicznego. Postanowienia zapadły po sobotniej naradzie samorządowców z wojewodą podkarpackim.

Od wtorku, 17 marca, podobnie jak wiele innych urzędów i instytucji w regionie i całym kraju, drzwi do Urzędu Miasta Tarnobrzega zostaną zamknięte, tym samym zwieszając czasowo bezpośrednią obsługę klientów. Urząd miasta i urzędnicy będą pracować normalnie, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30. Wyjątkowo we wtorki, aż do odwołania, pracownicy magistratu nie będą pełnić wydłużonego dyżuru.

W godzinach pracy Urzędu Miasta Tarnobrzega urzędnicy pozostaną do dyspozycji mieszkańców.

-Sytuacja w Polsce jest na tyle poważna, że każdy odpowiedzialny gospodarz robi co w jego mocy, aby ją opanować – powiedział prezydent Tarnobrzega, Dariusz Bożek.

W sprawach bardzo ważnych, terminowych, albo w kwestii odbioru pilnych zaświadczeń, możliwa będzie wizyta w urzędzie, ale tylko po uprzednim umówieniu się telefonicznym. Prezydent Bożek sugeruje, aby sprawy urzędowe załatwiać drogą elektroniczną lub dzwoniąc do magistratu.

Szczegóły wraz z wykazem najważniejszych numerów telefonów dostępne są na stronie www.tarnobrzeg.pl