Tarnobrzeg. Uwaga kierowcy. Zmiana organizacji ruchu.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Uwaga kierowcy. W związku z budową obwodnicy, w Tarnobrzegu od najbliższego poniedziałku szykuje się czasowa zmiana organizacji ruchu. Będą utrudnienia.

Mówi rzecznik prasowy Urzędu Miasta Tarnobrzega, Wojciech Lis.

Z jakimi utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy od najbliższego poniedziałku? Zgodnie z przyjętym planem czasowej organizacji ruchu nieprzejezdnych będzie kilka dróg. Zamknięta zostanie droga łącząca ul. Porucznika Sarny oraz ul. Przyjaźni, podobnie odcinek ul. Przyjaźni, Gruntowej i Stanisława Orła.

Projekt przewiduje zamknięcie dróg wewnętrznych na terenie ogrodów działkowych, zamknięcie odcinka ul. Stanisława Orła oraz drogi prowadzącej do garaży na Kamionce. Tam dojazd i wyjazd możliwy będzie od ul. 12-go Października.

Zamknięty zostanie odcinek ul. Dworcowej – dojazd możliwy będzie od ul. Kopernika, a także drogi przy stawach, odcinek ul. Marii Skłodowskiej-Curie oraz wyjazd z garaży.

Dalej przewidziano zamknięcie odcinka ul. Zakrzowskiej oraz wyjazdu ze Zwierzyńca, a także zamknięcie odcinka drogi łączącej się z budowaną drogą wojewódzką – przy rondzie w Zakrzowie.

Tymczasowe oznakowania dróg przedstawione są na mapach, które można obejrzeć  poniżej.