Tarnobrzeg. Tydzień Otwartych Drzwi w Fundacji Artystycznej GA MON.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 Dziś rusza Tydzień Otwartych Drzwi  w tarnobrzeskiej Fundacji GA MON. Do piątku każde popołudnie będzie obfitować w wydarzenia, warsztaty, spotkania.

Siedziba Fundacji GA MON mieści się na piętrze pawilonu przy ulicy Wyspiańskiego 13/4a.

Mówi prezes fundacji Justyna Wesołowska Gamoń.

Dziś o godzinie 16.00  w siedzibie fundacji odbędzie się pierwsza edycja warsztatów dziennikarstwa modowego FASHION. We wtorek o tej samej godzinie ruszą warsztaty szycia i recyklingu, przeróbki krawieckie, będzie także mowa o stylizacji paznokci. W środę o 17.00 zainteresowani wezmą udział w warsztatach kulinarnych ze Stowarzyszeniem Dolina Smaku. 14 marca na godzine 15.00 zaplanowano warsztaty szycia ubranek dla lalek i przerabiania dziecięcych ubrań, a o godzinie 17.00 rozmowy o modzie na Podkarpaciu. Tydzień Otwartych Dzrwi zakończą w piątek 15 marca o godzinie 16.00  warsztaty makijażu.

Wszystkie propozycje w ramach wydarzenia są bezpłatne. Trzeba jednak zarezerwować miejsce bezpośrednio w siedzibie fundacji lub telefonując pod numer 507 188 556.

Fundacja Artystyczna GA MON ma na celu prowadzenie działalności wspomagającej rozwój kultury i sztuki, wspieranie talentów i działalności na rzecz rozwijania pasji i zainteresowań. Fundacja ma zamiar promować edukację kobiet i integrację społeczną i zawodową osób zagrożonych wykluczeniem.

Fundacja została powołana w ramach projektu ROWES przy udziale Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

 

Rozmowa Ewy Wójcik Lis z Justyną Wesołowską, założycielką marki GA MON, prezesem Fundacji Artystycznej GA MON.