Tarnobrzeg. Tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopol intensywnie trenują mimo przerwy w rozgrywkach.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg obecnie mają przerwę w rozgrywkach. Jak zapewnia trener, Zbigniew Nęcek zawodniczki nie próżnują i przez cały czas ćwiczą.

12 i 13 grudnia w Ośrodku Polskiego Związku Tenisa Stołowego w Gdańsku odbędzie się wydarzenie sportowe TOP 16 Kobiet. Celem turnieju jest wyłonienie najlepszych zawodniczek w kraju. W zawodach weźmie udział reprezentantka KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg, Agata Zakrzewska.

– Jak cały sportowy świat czekamy na normalność, a to nastąpi kiedy cywilizacja poradzi sobie z pandemią. Na szczęście sygnały są coraz lepsze – podsumował obecną sytuację trenerów i zawodników różnych dyscyplin, trener Zbigniew Nęcek.

Jako trener polskiej reprezentacji Zbigniew Nęcek uczestniczył ostatnio w zdalnej konferencji zorganizowanej przez Ministerstwo Sportu i Polski Komitet Olimpijski. – Podczas spotkania nie było już mowy o tym czy Igrzyska Olimpijskie w Tokio odbędą się w 2021 roku, tylko o tym jaką będą miały formułę, dlatego uważam, że najgorsze mamy już za sobą – podsumował Zbigniew Nęcek.