Tarnobrzeg. Spróbuj swoich sił w modelingu. Wiek i wzrost nie są ważne.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Casting na modelki i modeli do pokazu mody i sesji zdjęciowych odbędzie się w Tarnobrzegu. Każdy bez względu na wiek może spróbować swoich sił w modelingu przekonuje prezes Fundacji Artystycznej Ga Mon w Tarnobrzegu, Justyna Wesołowska. To właśnie w siedzibie fundacji przy ulicy Wyspiańskiego 13/4A  już w czwartek, 10 czerwca, od godziny 16.00 wybierane będą osoby, które wezmą udział w sierpniowej imprezie modowo-kulturalnej  pod nazwą „Nadwiślański Fashion Week”.

Mówi Justyna Wesołowska.

Kandydatki na modelki powinny mieć ze sobą buty na obcasie. Casting na modelki i modeli do pokazu mody i sesji zdjęciowych zaplanowano także 14 czerwca  w Samborcu i 18 czerwca w Sandomierzu.  Szczegóły na plakacie obok.

Nadwiślański Fashion Week to cykl wydarzeń związanych z moda i kulturą. Wydarzenie odbędzie się w trzy sierpniowe dni  w trzech miastach: Tarnobrzegu, Stalowej Woli i Sandomierzu.

6 sierpnia w Tarnobrzegu zaplanowano Debatę Modne Podkarpacie z udziałem znakomitych gości. Dzień później – 7 sierpnia odbędzie się 4 Fashion Stalowa Wola, a 8 sierpnia Sandomierz Fashion Street.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Artystyczna Ga Mon, którą wspierają  partnerzy, organizacje pozarządowe i samorządy.