Tarnobrzeg. Specjaliści na antenie Radia Leliwa w ramach „Enei dla kobiet”.

Data publikacji: Kategoria: , , , , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

O Paniach i  dla Pań na antenie Radia Leliwa wypowiadało się 8 marca wielu specjalistów, a  nasze słuchaczki mogły liczyć na atrakcyjne prezenty. Do historii przeszła siódma edycja akcji „Enea dla kobiet”, projektu realizowanego w partnerstwie z Radiem Leliwa.

Goszczący w radiowym studiu kierownik Ośrodka Radioterapii w Tarnobrzegu doktor Jan Gawełko życzył naszym słuchaczkom uśmiechu na co dzień.

Celem wizyty doktora Gawełko było między innymi namówienie Pań do badań profilaktycznych. O to samo apelowały Amazonki z Połańca – Marianna Jońca oraz  Elżbieta Buda.

Mówi Elżbieta Buda.

Psycholog Bożena Andrychowicz tłumaczyła słuchaczkom jak wrzucić na luz. Również złożyła kobietom życzenia.

Wczorajszego dnia nie zbrakło tematu poświęconego urodzie. O tym jak  w domowych warunkach zadbać o skórę twarzy  po zimie opowiadała kosmetolog z salonu DERMIS w Tarnobrzegu Martyna Łukawska- Kumor.

Na koniec projektantka mody, prezes Fundacji Artystycznej GA MON, Justyna Wesołowska przekonywała kobiety, że  w dresie można wyglądać elegancko.

Prezes Enei Elektrowni Połaniec Bogusław Rybacki na podsumowanie projektu „Enea dla kobiet” także składa życzenia.

Warto dodać, że w ramach projektu wszystkie zainteresowane Panie miały możliwość wzięcia udziału w koncercie  on-line Varius Manx z wokalistką Kasią Stankiewicz.

Rozmów z ekspertami posłuchasz tutaj.