Tarnobrzeg: Siarka liderem trzeciej ligi. Smutek w Sandomierzu.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: admin

W meczu drugiej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg ograła 4:1 Jutrzenkę Giebułtów. Bohaterem naszej drużyny ponownie został Krzysztof Ropski. 22-letni napastnik tym razem ustrzelił hat-trick. Ekipa Grzegorza Opalińskiego rozsiadła się na fotelu lidera tabeli.
Siarka Tarnobrzeg rozbiła w Zabierzowie beniaminka trzeciej ligi: Jutrzenkę Giebułtów. Trzy gole, czyli popularny hat-trick, zapisał na swoim koncie Krzysztof Ropski. 22-latek ma na swoim koncie już pięć goli i przewodzi klasyfikacji strzelców. Co najważniejsze Siarkowcy są obecnie liderem rozgrywek mówi Dariusz Dziedzic, prezes Siarki Tarnobrzeg

Przed tarnobrzeżanami dwa trudne testy. Już w najbliższą niedzielę (18 sierpnia) Siarkowcy na własnym obiekcie podejmować będą wicelidera Sokół z Sieniawy. Początek: godzina 17. Z kolei 24 sierpnia wyjadą do Puław na mecz z miejscową Wisłą, która jest uważana za faworyta rozgrywek.

Po drugiej porażce w tym sezonie minorowe nastroje panują w Sandomierzu. Miejscowa Wisła przegrała z rezerwami Korony Kielce (1:2), a o wszystkim zadecydowała jedna z ostatnich akcji spotkania. Okazja do poprawy nastroju już w niedzielę. Spotkanie z Hutnikiem w Krakowie rozpocznie się o godzinie 17.

(Grzegorz LIPIEC)