Tarnobrzeg. Sianko na wigilijny stół. Trwa „Choinka Życzeń”.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Trwa akcja charytatywna „Choinka Życzeń” organizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. W najbliższą niedzielę, 4 grudnia  w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego na osiedlu Dzików w Tarnobrzegu rozprowadzane będzie sianko na wigilijny stół. Inicjatywa jest jedną ze składowych „Choinki Życzeń”.

Paweł Gospoś, prezes  Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych mówi na jaki cel przeznaczone zostaną fundusze zebrane podczas „Choinki Życzeń”.

Sianko bożonarodzeniowe „Choinki Życzeń” będzie rozprowadzane także 11 grudnia w kościołach na tarnobrzeskich  osiedlach: Serbinów, Zakrzów, Sielec i Wielowieś, a 18 grudnia  w kościele ojców Dominikanów.

W ramach akcji „Choinka Życzeń” odbywa się wiele wydarzeń. Obecnie trwa kiermasz facebookowy ozdób bożonarodzeniowych. 9, 10 i 11 grudnia na antenie Radia Leliwa przeprowadzona zostanie specjalna licytacja. Na 16 grudnia zaplanowano koncert „Choinki Życzeń. Na Placu Bartosza Głowackiego wystąpi zespół Feel, a podopieczni Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych spotkają się  z członkami grupy. W lutym przyszłego roku odbędzie się bal charytatywny.