Tarnobrzeg. Rusza 13 edycja akcji charytatywnej „Choinka Życzeń”.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Na rzecz pomocy Dominikowi, Arkowi i Filipkowi oraz wsparcia podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu odbędzie się 13 akcja charytatywna „Choinka Życzeń”. Przedsięwzięcie składa się z cyklu wydarzeń, wśród których jest kwesta „Sianko bożonarodzeniowe”, a także licytacja cennych przedmiotów i kolacji z „gwiazdą” na antenie Radia Leliwa”.

Ta edycja „Choinki Życzeń” będzie szczególna. Mówi Paweł Gospoś, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych, które organizuje akcję.

Sianko na wigilijny stół, które 15 grudnia będzie do zdobycia przed tarnobrzeskimi kościołami: ojców Dominikanów i na osiedlu Serbinów, trzeba podzielić i zapakować. Organizatorzy namawiają do tego tarnobrzeżan. Swoją cegiełkę w akcję „Choinka Życzeń” można w ten sposób dorzucić już w najbliższą niedzielę na Placu Bartosza Głowackiego, po finale dorocznej Pady Mikołajów i w trakcie Tarnobrzeskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, przy stoisku Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych.

W ramach 13 edycji „Choinki Życzeń”, 9 stycznia w tarnobrzeskim kościele na osiedlu Serbinów odbędzie się koncert Mieczysława Szcześniaka. W lutym akcje zwieńczy bal charytatywny.