Tarnobrzeg, region. Konferencja on-line „Jesteśmy Razem”.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Uświadomienie społeczeństwu trudności, które napotykają osoby z dysfunkcją wzroku na co dzień, to jeden z podstawowych celów konferencji on-line pod tytułem „Jesteśmy Razem”. Na podkarpackie wydarzenie zaprasza Fundacja Szansa dla Niewidomych – oddział w Rzeszowie oraz Fundacja Challenge Europe.

Mówi Elżbieta Markowska z rzeszowskiego oddziału Fundacji Szansa dla Niewidomych.

Podczas konferencji nastąpi także uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu Idol Województwa Podkarpackiego 2020. Przypomnijmy. Radio Leliwa zajęło w nim pierwsze miejsce. Celem konkursu było wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się między innymi w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących oraz w walce o emancypację środowiska osób z dysfunkcją wzroku.

W konferencji może uczestniczyć każdy zainteresowany. Transmisja rozpocznie się w poniedziałek, 16 listopada, o godzinie 12:00 na profilu Facebook Fundacji Szansa dla Niewidomych pod adresem: www.facebook.com/Szansa oraz na kanale YouTube Fundacji Szansa dla Niewidomych. Radio Leliwa objęło wydarzenie patronatem medialnym.