Tarnobrzeg: Prezydent z dodatnim wynikiem testu na COVID

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek ma koronawirusa, o czym poinformował na swoim profilu na Facebooku.

“Drogie tarnobrzeżanki i drodzy tarnobrzeżanie. Długo mnie tu nie było. Cały miniony tydzień nie udało mi się nawet zdalnie być z Wami w łączności… Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, za życzenia zdrowia, które w tym czasie do mnie kierowaliście. Było mi to naprawdę bardzo potrzebne. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, moi drodzy, jak bardzo…
?? Dziś nareszcie mam wynik. Teraz to już nie domysły, a czarno na białym – niestety i ja nie uniknąłem zakażenia i poległem w starciu z koronawirusem. Tak, poległem i to dosłownie. Wierzcie mi, żadna “grypka” tak nie sponiewiera… Dziś jest już dużo lepiej, ale na pewno jeszcze do końca tego tygodnia muszę pozostać w izolacji.

Mając w pamięci te kilka dni, gdy do śmiechu mi nie było, jeszcze dobitniej do Was kochani apeluję i proszę – dbajcie o siebie! Dbajcie o swoich bliskich! To naprawdę nie są żarty. To nie jest takie zwykle, sezonowe przeziębienie. Pamiętajcie, maseczka, dystans i dezynfekcja. Koniecznie. A najlepiej unikajmy kontaktów. Wychodzenie z domów ograniczmy do niezbędnego minimum. W lepszych czasach wszystko to sobie odbijemy. Zatroszczmy się o seniorów. Bądźmy odpowiedzialni, a wtedy damy radę ! Życzę Wam wszystkim zdrowia!’ – pisze prezydent Dariusz Bożek.

(fot. archiwalne)