Tarnobrzeg, powiat tarnobrzeski. Działalność starostwa, PUP i Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu od jutra będzie nieczynne dla interesantów. Pracownicy instytucji będą pracować normalnie. Mówi starosta powiatu tarnobrzeskiego, Jerzy Sudoł.

Numery telefonów, adresy mailowe do starostwa są dostępne na stronie internetowej instytucji i w Biuletynie Informacji Publicznej. Zostaną  także wywieszone na drzwiach starostwa przy ulicy 1 Maja oraz zamieszczone w prasie.

W związku ze wzrastającym zagrożeniem koronawirusem Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu od dziś zreorganizował swoją działalność. Chodzi o profilaktyczne ograniczenie kontaktów bezpośrednich.

Starosta, Jerzy Sudoł.

Osoby, które mają wyznaczony obowiązkowy termin wizyty w tym miesiącu nie muszą zgłaszać się osobiście do urzędu. Powinny skontaktować się telefonicznie ze swoim doradcą klienta w dniu wyznaczonej wizyty.

Całkowity zakaz odwiedzin, pojemniki ze środkami dezynfekującymi przed wejściem, odwołane planowe operacje, zabiegi diagnostyczne, ograniczone przyjęcia, to niektóre ze środków ostrożności które obwiązują obecnie w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie. Personel pomoże w nagłych czy trudnych  wypadkach.

Mówił starosta Powiatu Tarnobrzeskiego, Jerzy Sudoł.

Więcej w rozmowie poniżej