Tarnobrzeg. Pomagamy Zespołowi Szkół Specjalnych. Licytacja w Radiu Leliwa.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Licytacja w ramach XII  akcji charytatywnej na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu „Choinka życzeń” ruszy w najbliższy piątek, 14 grudnia, na antenie Radia Leliwa.

Zabawa potrwa do niedzieli. Osoba, która wygra radiową aukcje, zje uroczysty obiad z gwiazdą Choinki Życzeń, członkami zespołu PECTUS. Będzie mogła również zabrać swoją rodzinę na plan zdjęciowy popularnego serialu „Na sygnale” oraz także wraz z rodziną zagrać w tym serialu. Otrzyma koszulkę Roberta Lewandowskiego z jego autografem, żywą choinkę ufundowaną przez firmę „Zielona Choinka i drzewko  będące symbolem akcji.

Mówi dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, Dariusz Chorzępa.

Licytacja będzie prowadzona w piątek i sobotę między godziną 12.00 a 15.00, oraz w niedzielę między 14.00 a 17.00. Numer telefonu, pod który należy wtedy dzwonić to 15 822 33 33.

Zespół Szkół Specjalnych  w Tarnobrzegu,  zajmuje się dwoma grupami dzieci. Pierwsza to maluchy do 8. roku życia ze wczesnego wspomagania rozwoju. Drugą grupę stanowią dzieci niepełnosprawne intelektualnie. Łącznie to około 200 osób.

Choinka Życzeń to inicjatywa organizowana przez Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.