Tarnobrzeg. Podczas Dni Tarnobrzega było bezpiecznie

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Było bezpiecznie – to główne hasło jakie pojawia się przy podsumowaniu przez władze miasta tegorocznych Dni Tarnobrzega zorganizowanych nad Jeziorem Tarnobrzeskim. W trakcie dzisiejszej konferencji także nad akwenem prezydent Dariusz Bożek mówił, że podziękowania należą się wykonawcom, sponsorom, wszystkim osobom zaangażowanym w organizację imprezy, ale przede wszystkim publiczności.

Prezydent odniósł się także do przerwania a później odwołania koncertów zespołów Lanbery oraz Electric Light Orchestra – Phil Bates and Band na głównej scenie podczas pierwszego dnia imprezy z powodu załamania pogody. Zaznaczył przy tym, że Ian Boon któr+y miał występ zaplanowany na niedzielę sam odstąpił swój koncertowy czas dla artystów z zewnątrz.

– To były jedne z najspokojniejszych Dni Tarnobrzega jakie przyszło nam zabezpieczać i uczestniczyć – powiedział Artur Wójcik z tarnobrzeskiej straży miejskiej.

Tarnobrzeskie zespoły, które miały wystąpić podczas niedzielnych koncertów w ramach Dni Tarnobrzega zaśpiewają dla widzów nad Jeziorem Tarnobrzeskim podczas imprezy z okazji zakończenia wakacji.