Tarnobrzeg. Ostatni dzień licytacji.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Dziś w Radiu Leliwa trzeci i ostatni dzień charytatywnej licytacji „Choinki Życzeń”. Do tej pory najwyższą kwotę – 1000 złotych zaoferował Diamond Instytut Kosmetyczny z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Jest o co powalczyć. Ten kto wygra licytację spotka się z wybitnymi szczypiornistami i stanie się posiadaczem cennych gadżetów, a przede wszystkim wspomoże podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Zabawa rozpocznie się tuż po 15.00 i potrwa do godziny 17.00.

Do wygrania jest książka i piłka z autografem pochodzącego z Sandomierza, piłkarza ręcznego, Karola Bieleckiego, ale to nie wszystko. Zwycięzca licytacji wraz z rodziną zje obiad w restauracji Karola Bieleckiego w Kielcach, a także spędzi czas z Grzegorzem Tkaczykiem na jego strzelnicy. Wszystko w ustalonym, dogodnym terminie. Obaj szczypiorniści to byli reprezentanci Polski, olimpijczycy, wicemistrzowie świata. Oczywiście jak co roku w pakiecie znajdzie się drzewko – symbol akcji „Choinka Życzeń”.

Mówi koordynator akcji „Choinka Życzeń”, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych, Paweł Gospoś.

Przypominamy, że również dziś ( niedziela 20 grudnia) w kościele ojców dominikanów w Tarnobrzegu dostępne jest sianko na wigilijny stół. Obok kosza z małymi pakunkami przygotowanymi przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu wraz z rodzinami i nauczycielami stoi skarbonka. Dobrowolnym datkiem można dołączyć do grona darczyńców „Choinki Życzeń”.

Za pieniądze zebrane podczas akcji „Choinka Życzeń” sfinansowane zostaną turnusy rehabilitacyjne oraz sprzęt rehabilitacyjny.