Tarnobrzeg. Okradziono staruszkę. Policja opublikowała portret pamięciowy kobiety zamieszanej w przestępstwo.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Starszej mieszkance Tarnobrzega ukradziono z mieszkania 2800 złotych. Trwa dochodzenie w tej sprawie. Policjanci opublikowali portret pamięciowy kobiety mającej związek z przestępstwem, który udostępniamy.

Ofiarą kradzieży padła  89-letnia staruszka. Do przestępstwa doszło w drugiej połowie września przy ulicy Kościuszki.

Z ustaleń policjantów wynika, że młoda kobieta, pod pretekstem rozmienienia banknotu dwustuzłotowego weszła do mieszkania seniorki, pozostawiając niedomknięte drzwi. Umożliwiła tym samym wejście innej osobie, która dokonała  kradzieży gotówki.

Wiek kobiety to około 25 lat, wzrost 160 – 165 cm, średnia budowa ciała, ciemna karnacja skóry, włosy proste do ramion w czarnym kolorze, ciemne oczy.

W dniu popełnienia przestępstwa, kobieta ubrana była w sukienkę w żółtym kolorze z nadrukiem w kształcie brązowych liści, sięgającą do połowy łydki.

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie lub orientujące się gdzie przebywa poszukiwana kobieta, proszone są o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu przy ulicy 1 Maja 2 lub telefonicznie. pod numerami (15) 851 34 35, (15) 851 34 24, (15) 851 33 10.