Tarnobrzeg, Nowa Dęba, region. Był pilotaż będzie kontynuacja.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Cykl  warsztatów dotyczących rozwoju kompetencji miękkich w ramach projektu WISŁOSAN YOUNG STAFF ACADEMY będzie kontynuowany w szkołach zawodowych naszego regionu.

Od listopada 2020 do marca tego roku w zajęciach z zakresu nabywania tak zwanych kompetencji miękkich uczestniczyli uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół numer 2 w Nowej Dębie. Przedsięwzięcie, którego organizatorem jest Tarnobrzeski Oddział Agencji Rozwoju Przemysłu został przez  młodych ludzi bardzo dobrze oceniony.

– Dzisiejsza młodzież, to przyszła kadra przemysłu. Z takiego założenia wychodziliśmy tworząc projekt WISŁOSAN YOUNG STAFF ACADEMY – powiedział wicedyrektor Tarnobrzeskiego oddziału ARP marian Cąpała.

Uczniowie w ramach warsztatów dowiedzieli  się między innymi jak radzić sobie ze stresem, jak określać cele i rozwijać swoje umiejętności komunikacji interpersonalnej. Zajęcia prowadziła doktor Małgorzata Makowska z firmy Mindset Mirror – wykładowca akademicki, dyplomowany coach.

Młodzież z nowodębskiej „Dwójki”  w specjalnej ankiecie przygotowanej na koniec cyklu warsztatów bardzo dobrze oceniła zajęcia co sprawiło, że projekt  WISŁOSAN YOUNG STAFF ACADEMY realizowany przez Tarnobrzeski Oddział ARP będzie realizowany również w innych placówkach zawodowych.