Tarnobrzeg. Nauczyciele i uczniowie z „Górnika” nagrali świąteczną piosenkę.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Grupa nauczycieli i uczniów z tarnobrzeskiego „Górnika” nagrała popularną piosenkę świąteczną.  Społeczność Zespołu Szkół imienia księdza Stanisława Staszica wybrała utwór zatytułowany „Pada śnieg”, wykonany niegdyś przez Edytę Górniak i Krzysztofa Antkowiaka. Studia nagrań użyczył Krzysztof Zwierzyński z Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tarnobrzegu.

-To taka nasza zimowa promocja szkoły, która zarazem – mamy taką nadzieję – da trochę szczęścia oglądającym – powiedziała nam pomysłodawczyni inicjatywy, nauczycielka języka angielskiego w „Górniku” Joanna Wójtowicz. – Do utworu powstał teledysk – dodała.

W Zespole Szkół imienia księdza Stanisława Staszica są już rozstawione choinki i rozwieszone światełka, zaplanowano kiermasz bożonarodzeniowy. Nagranie piosenki i teledysku jest dopełnieniem świątecznego klimatu.

Mówi uczennica „Górnika” Roksana Zimoląg.

Teledysk piosenki „Pada śnieg” w wykonaniu uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół imienia księdza Stanisława Staszica w Tarnobrzegu będzie można już wkrótce obejrzeć na stronie facebookowej placówki. Posłuchać można już teraz.

Wykonawcy nauczyciele: Joanna Wójtowicz, Małgorzata Sobowiec, Aneta Marszałek, Robert Woźniak.

Wykonawcy uczniowie: Roksana Zimoląg, Bartosz Żak, Bartosz Wilk, Oliwia Walska, Wiktor Kubicki.