Tarnobrzeg. Medale dla zawodników Klubu Oyama Karate.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Trzy medale zdobyli na XXVI Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Kumite zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Oyama Karate. Zmagania odbyły się  w hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rzeszowie.

Trzecie miejsce  w kategorii młodzieżowiec kobiet, w konkurencji knockdown seniorów i młodzieżowców zajęła Martyna Rejczyk. W turnieju semiknocdown juniorów i juniorów starszych drugie miejsce  w kategorii junior starszy zdobył Marcin Sromek, zaś w kategorii junior brąz wywalczył Kacper Sromek.

Tarnobrzeski Klub Oyama Karate na zawodach w Rzeszowie reprezentowało dziewięciu zawodników. Ogółem  w mistrzostwach wzięło udział blisko 270 zawodniczek i zawodników z 30 Klubów Oyama karate oraz z 3 klubów Kyokushin Karate.

Organizatorem wydarzenia był Klub Sportowy OYAMA Rzeszów.