Tarnobrzeg. Koncert gwiazdy. Wydarzenie finałowe „Choinki Życzeń”.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Już w najbliższy piątek, 18 grudnia o godzinie 19.00, w Tarnobrzeskim Domu Kultury, kolędy zaśpiewa Kasia Cerekwicka. Piosenkarka, autorka tekstów jest tegoroczną gwiazdą akcji charytatywnej „Choinka Życzeń”. Ze względu na pandemię wydarzenie zaplanowano bez udziału publiczności, za to będzie ono transmitowane przez internet. Wystarczy przed koncertem wejść na stronę Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu i kliknąć w specjalny link. Zaprasza Katarzyna Cerekwicka.

– W tym roku „Choinka Życzeń” ma szansę wyjść poza granicę regionu – do obejrzenia koncertu zachęca prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych, Paweł Gospoś.

Od widzów nie będą pobierane żadne opłaty, natomiast przez cały czas trwania transmisji, u dołu ekranu widoczny będzie numer konta stowarzyszenia.

Za pieniądze zebrane podczas akcji „Choinka Życzeń” sfinansowane zostaną turnusy rehabilitacyjne oraz sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

Patronat nad “Choinką Życzeń” objęło Radio Leliwa.