Tarnobrzeg. Kiermasz „Choinki Życzeń”.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Trwa facebookowy kiermasz ozdób bożonarodzeniowych w ramach kolejnej edycji „Choinki Życzeń”,  akcji charytatywnej organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Jak co roku w ramach inicjatywy zaplanowano szereg wydarzeń.

– Kiermasz facebookowy organizujemy po raz czwarty – mówi organizator „Choinki Życzeń”, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych Paweł Gospoś.

Na akcję ‚Choinka Życzeń’ składają się: kwesta ‚Sianko Bożonarodzeniowe’, która odbędzie się 4 i 11 grudnia,   licytacja na antenie Radia Leliwa – 9, 10, 11 grudnia,  koncert gwiazdy – zespół Feel wystąpi w Tarnobrzegu 16 grudnia  oraz  bal zaplanowany na 11 lutego przyszłego roku.

Fundusze zebrane podczas „Choinki Życzeń” tym razem mają pomóc w sfinansowaniu wyjazdu rehabilitacyjnego dla każdego z podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych.

O wszystkich wydarzeniach odbywających się w ramach akcji charytatywnej ‚Choinka Życzeń’ będziemy na bieżąco Państwa informowali. Warto zaglądać na  www.leliwa.pl.

Fot. Fb „Choinka Życzeń”.