Tarnobrzeg. Kamil Kalinka, kandydat PiS na posła rozpoczął kampanię wyborczą.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

„Zadbajmy o nasze miasto. Wybierzmy posła z Tarnobrzega” oraz  „ Wsparcie i ochrona rodziny”. Banery z takimi dwoma hasłami widniały za plecami Kamila Kalinki, kandydata na posła, siedemnastego na  liście Prawa i Sprawiedliwości  okręgu Rzeszowsko – Tarnobrzeskiego.

Dziś ubiegający się o miejsce w ławie sejmowej, przed mikrofonami  uzasadniał swoją decyzję o starcie  w nadchodzących wyborach parlamentarnych  rozpoczynając  tym samym swoją  kampanie wyborczą. Konferencja odbyła się na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy placu budowy parkingu dla samochodów ciężarowych. Zdaniem kandydata działalność  strefy i jej wspieranie jest szansą na lepszą przyszłość dla Tarnobrzega.

Kamil Kalinka podkreślał, że  koniec tego roku i rok przyszły  będą szczególne jeżeli chodzi o podział środków  z Unii Europejskiej. Przed Polską i regionami nowa unijna perspektywa.

– Wsparcie i ochrona dla rodziny to kolejny powód, dla którego zdecydowałem się na kandydowanie do Sejmu- mówił Kamil Kalinka.

W kampanii wyborczej kandydat PiS będzie stawiał na bezpośredni kontakt  z mieszkańcami naszego regionu.

Kamil Kalinka zapytany o ewentualną przyszłą współpracę  z pozycji posła z  prezydentem Tarnobrzega Dariuszem Bożkiem  powiedział.

Na koniec Kamil Kalinka poinformował o spotkaniu w Tarnobrzeskim Domu Kultury. W najbliższą sobotę  o godzinie 15.30  w TDK nastąpi prezentacja kandydatów  z listy PiS okręgu Rzeszowsko – Tarnobrzeskiego. Wydarzenie ma charakter otwarty.