Tarnobrzeg. Jest „Informator Seniora”.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

W Tarnobrzegu ukazał się „Informator Seniora”. Gazetka jest adresowana do osób starszych i przygotowywana we współpracy z nimi. Z tego numeru czytelnicy dowiedzą się jak Tarnobrzeskie Centrum Seniora oswaja starszych mieszkańców miasta z nowymi technologiami. W publikacji znalazło się też miejsce na rozmowę  z doktor Małgorzatą Makowską, wykładowcą uniwersyteckim, coachem rozwoju osobistego, publicystką i tłumaczką o fenomenie Uniwersytetów Trzeciego Wieku. To nie wszystko. Wymienia rzecznik prasowy Urzędu Miasta Tarnobrzega Wojciech Lis.

Oprócz tego w tarnobrzeskim „Informatorze Seniora” zamieszono przydatne adresy i numery telefonów, między innymi do placówek zdrowia oraz wskazanych przez seniorów instytucji.

Bezpłatne „Informatory Seniora” są dostępne w Tarnobrzeskim Centrum Seniora przy placu Bartosza Głowackiego 34, w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Szerokiej 13 oraz we wszystkich jej filiach, w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu przy ulicy Kopernika 3, a także w niektórych sklepach osiedlowych.