Tarnobrzeg. Imprezy z okazji Dnia Dziecka.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu o godzinie 9.00 rozpocznie się impreza z okazji Dnia Dziecka. Każde dziecko,  które do godziny 13.00 przyjdzie na murawę przy Alei Niepodległości będzie mogło skorzystać z wielu atrakcji w tym z urządzeń zabawowych.

W programie między innymi gry i zabawy sportowe, występy chórku Łapu – Capu, Studia Piosenki TDK, uczniów tarnobrzeskich szkół podstawowych i przedszkoli. Na wydarzenie zapraszają Tarnobrzeski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Mówi prezydent Tarnobrzega, Dariusz Bożek.

Do dziś przyjmowane są zapisy chętnych do udziału w IX Rodzinnych Zawodach  w Pływaniu. Imprezę zaplanowano na 1 czerwca. Rozpocznie się o godzinie 10.00 na krytej pływalni tarnobrzeskiego MOSiR-u. każdy uczestnik otrzyma upominek.

A już 2 czerwca na terenie Parku Dzikowskiego  w Tarnobrzegu odbędzie się IV Piknik Rodzinny „Motocykliści Dzieciom”. Impreza rozpocznie się  w niedzielne południe. Organizatorzy zapowiadają, że wszystkie dzieci opuszcza miejsce imprezy z uśmiechem na twarzy. Szczegóły wkrótce.