Tarnobrzeg. II Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego – Tarnobrzeg 2021.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Po roku przerwy Klub IKS Jezioro Tarnobrzeg organizuje II Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego – Tarnobrzeg  2021 zawody „dla wszystkich chętnych”. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 19 czerwca  w hali sportowej Zespołu Szkół numer 1  w Tarnobrzegu. Start o godzinie 9.00.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 115 zawodników z województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego i śląskiego. Uczestnikami zawodów integracyjnych w tenisie stołowym, będą zarówno  osoby niepełnosprawne  jak i sprawne, kobiety i mężczyźni. Najmłodszy zawodnik ma 10 lat, a najstarszy 80lat.

Zawody mają zostać przeprowadzone zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego z uwzględnieniem specyfiki sportu niepełnosprawnych. Uczestnicy będą startować w turnieju indywidualnym z podziałem na płeć. Sprawni w siedmiu kategoriach wiekowych, zaś niepełnosprawni w pięciu klasach startowych.

Zaplanowano również  kategorię integracyjną OPEN – dla wszystkich chętnych. Radio Leliwa objęło imprezę patronatem medialnym.

Więcej informacji o turnieju można znaleźć TUTAJ.