Tarnobrzeg. Finał radiowej licytacji „Choinka Życzeń”. Ponad osiem tysięcy złotych.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Osiem i pół tysiąca złotych. To wynik zakończonej w niedzielne popołudnie trzydniowej licytacji na antenie Radia Leliwa przeprowadzonej w ramach akcji charytatywnej „Choinka życzeń”.

Licytacje wygrał Pan Waldemar z Paryża, który za pakiet nagród zaoferował pięć tysięcy złotych. Dodatkowo firma Meble Wróbel dorzuciła dwa i pół tysiąca złotych, a firma Voster  tysiąc złotych.

Organizatorem „Choinki Życzeń” jest Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

 Mówi prezes stowarzyszenia Paweł Gospoś.

Zebrana podczas tegorocznej akcji „Choinka Życzeń” kwota zostanie przeznaczona na sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla podopiecznej stowarzyszenia Kamili oraz na wspólny wyjazd wypoczynkowo rehabilitacyjnych pozostałych podopiecznych organizacji.

Do zwycięzcy radiowej licytacji Pana Waldemara  trafią nagrody. Wśród nich, dzięki uprzejmości dyrekcji Kieleckiego Teatru Tańca, jest możliwość obejrzenia spektaklu tanecznego pod tytułem ‚Kopciuszek’ dla pięcioosobowej rodziny w dogodnie wybranym terminie.

Oprócz tego w pakiecie nagród znalazły się koszulka z autografami piłkarza Jakuba Błaszczykowskiego i piłkarzy Wisły Kraków, zestaw gadżetów od stowarzyszenia takich jak poduszka, filiżanka, długopis, smycz i oczywiście drzewko – symbol ‚Choinki Życzeń’.

Równolegle z finałem radiowej licytacji również w ramach ‚Choinki Życzeń’ w niedziele przed tarnobrzeskimi kościołami odbyła się kwesta ‚Sianko bożonarodzeniowe’. Zebrano cztery i pół tysiąca złotych.

Na zdjęciu od lewej: prowadzący niedzielny program w Radiu Leliwa – Piotr Ślusarczyk, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w  Tarnobrzegu Paweł Gospoś i wiceprezes stowarzyszenia Agnieszka Homarowicz.