Tarnobrzeg. Finał licytacji w ramach 12 akcji charytatywnej „Choinka Życzeń”.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Siedem tysięcy złotych. To wynik trzydniowej licytacji na antenie Radia Leliwa w ramach akcji „Choinka Życzeń”. Kwota trafi na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

Licytacje wygrał Pan Mariusz z Sandomierza, który za pakiet nagród zaoferował pięć i pół tysiąca złotych. Dodatkowo biorący udział w zabawie Paweł Zająć z firmy „Dachy i Okna” do puli dołożył tysiąc pięćset złotych. Obecni wczoraj w radiowym studiu przedstawiciele Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych, Paweł Gospoś i Agnieszka Homarowicz nie kryli emocji. Mówi Paweł Gospoś.

Pan Mariusz  z Sandomierza, 11 stycznia  zje uroczysty obiad z gwiazdą akcji „Choinka Życzeń”, członkami zespołu PECTUS. Będzie mogła również zabrać swoją rodzinę na plan zdjęciowy popularnego serialu ‚Na sygnale’ i  wraz z rodziną zagrać w tym serialu. Otrzyma koszulkę Roberta Lewandowskiego z jego autografem, żywą choinkę ufundowaną przez firmę „Zielona Choinka” oraz drzewko  będące symbolem akcji.

Równolegle z finałem radiowej licytacji również w ramach „Choinki Życzeń” przed dwoma tarnobrzeskimi kościołami odbyła się kwesta „Sianko bożonarodzeniowe”. Uczniom Zespołu Szkół Specjalnych ich rodzinom, wolontariuszom, harcerzom pracownikom placówki udało się zebrać ponad cztery tysiące złotych.

Zespół Szkół Specjalnych  w Tarnobrzegu,  zajmuje się dwoma grupami dzieci. Pierwsza to maluchy do 8. roku życia ze wczesnego wspomagania rozwoju. Drugą grupę stanowią dzieci niepełnosprawne intelektualnie. Łącznie to około 200 osób.