Tarnobrzeg. Diana Ciecierska w kolejnym etapie The Voice of Poland.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Dziewczyna z Tarnobrzega, obecnie mieszkanka Krakowa i studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Diana Ciecierska wygrała bitwę na głosy  w emitowanym w sobotni wieczór programie TVP2 „The Voice of Poland”. Tym samym przeszła do następnego etapu.

Diana mierzyła się z Darią Adamczewską. Obie reprezentantki drużyny Piotra Cugowskiego wykonywały piosenkę Allanah Myles  „Black Velvet”.

Tuż przed występem wokalistek, ich trener Piotr Cugowski mówił o tym, że Diana czuje muzykę blues i rock and roll i że wybrany numer jest dla niej idealny.  Dziewczyna  była pełna wiary  w siebie.

W dziewiątej edycji programu  „The Voice of Poland”,  najlepszego głosu w Polsce szukają: Michał Szpak, Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska i Piotr Cugowski.  Oto jak ocenili występ Diany Ciecierskiej.

W poprzednich odcinkach programu trenerzy wybrali członków swoich drużyn podczas tak zwanych  ” przesłuchań w ciemno”. W kolejnym etapie każdy z nich musiał wyselekcjonować najlepszych wokalistów za pomocą tzw. „Bitew”. Trenerzy mieli po 13 kandydatów w swojej ekipie.