Tarnobrzeg. Diana Ciecierska przed kamerami TVP wystąpi już w najbliższą sobotę.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Pochodząca z Tarnobrzega, Diana Ciecierska w najbliższą sobotę wieczorem wystąpi na żywo  w programie TVP 2 The Voice of Poland. Celem programu jest odkrycie talentów wokalnych.

Diana Ciecierska przeszła „przesłuchania  w ciemno”  „bitwę na głosy”. Obecnie jest jedną szesnastu uczestniczek talent show walczących o tytuł Najlepszego głosu w Polsce.

24-latka w sobotę zaśpiewa rockowy przebój kultowego zespołu. Jeśli styliści zaakceptują jej wybór przed kamery wyjdzie w kreacji uszytej przez projektantkę z naszego regionu Justynę Gamoń – Wesołowską.

Swojej starszej koleżance kibicują Martyna Gregorczyk i Natalia Ura. Obie z sukcesami uczą się śpiewu w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Tam pod skrzydłami Anny Pintal zaczynała także Diana Ciecierska.

W dziewiątej edycji programu ‚The Voice of Poland’, najlepszego głosu w Polsce szukają: Michał Szpak, Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska i Piotr Cugowski. W drużynie tego ostatniego jest Diana Ciecierska.

„The Voice of Poland” rozpocznie się w sobotę o godzinie 20.05. W odcinkach na żywo dowiadujemy się, którzy wykonawcy przechodzą do finału. O awansie do ostatniego etapu zdecydują widzowie poprzez głosowanie SMS.