Tarnobrzeg. Cztery czwórki w licytacji charytatywnej na antenie Radia Leliwa.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

4444 złote. Takim wynikiem zakończyła się w niedzielę weekendowa licytacja „Choinki Życzeń” w Radiu Leliwa. Cenny pakiet wygrał Pan Waldemar, który pochodzi z Ulanowa, a mieszka w Paryżu.

Zwycięzca zabawy wszedł w posiadanie piłki i książki z autografami wybitnego szczypiornisty Karola Bieleckiego. Wraz z rodziną zje obiad w restauracji Karola Bieleckiego w Kielcach, spędzi czas z piłkarzem ręcznym Grzegorzem Tkaczykiem na jego strzelnicy i obejrzy spektakl „Kopciuszek” w wykonaniu Kieleckiego Teatru Tańca. To nie wszystko. Pan Waldemar otrzyma drzewko od firmy Zielona Choinka i „karton dobroci” wraz z koszulką od Browaru Tarnobrzeskiego.

Mówi koordynator akcji charytatywnej „Choinka Życzeń”, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych, Paweł Gospoś.

Akcja charytatywna „Choinka Życzeń” to cykl wydarzeń. W niedzielę zakończyła się też kwesta „Sianko bożonarodzeniowe”. Jej wynik to 4003 złote. 10 tysięcy złotych zebrano podczas kiermaszu internetowego. Za wszystkie zebrane pieniądze sfinansowane zostaną turnusy rehabilitacyjne oraz sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci niepełnosprawnych.

– Naszym podopiecznym zwłaszcza w czasie pandemii jest trudno – powiedziała wiceprezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych, Agnieszka Homarowicz.

Trwa jeszcze oczekiwanie na informacje o kwocie jaka wpłynęła na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych podczas piątkowego koncertu kolęd Kasi Cerekwickiej. Wydarzenie transmitowano na żywo on-line.

Na zdjęciu od lewej: Piotr Ślusarczyk, Agnieszka Homarowicz, Paweł Gospoś, Ewa Wójcik Lis.