Tarnobrzeg. Charytatywna licytacja na antenie Radia Leliwa.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Trwa XIII edycja akcji charytatywnej  „Choinka Życzeń” organizowanej  przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Pieniądze zebrane podczas wydarzeń odbywających się  w ramach przedsięwzięcia tym razem zostaną przeznaczone na pomoc  Dominikowi, Arkowi i Filipkowi  oraz na wsparcie podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

Już w najbliższy piątek na antenie Radia Leliwa rozpocznie się licytacja. Jej przedmiotem będzie pakiet składający się z drzewka będącego symbolem akcji, żywej choinki ufundowanej przez firmę „Zielona Choinka”, ale nie tylko. Wymienia prezes Stowarzyszenia Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, Paweł Gospoś.

Licytacja będzie prowadzona w piątek i sobotę między godziną 12.00 a 15.00, oraz w niedzielę między 14.00 a 17.00. Numer telefonu, pod który należy wtedy dzwonić to 15 822 33 33.

W niedzielę na terenie Tarnobrzega odbędzie się kwesta „Sianko bożonarodzeniowe”. Po mszach świętych przed Kościołem pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy na osiedlu Serbinów oraz  Kościołem Ojców Dominikanów  wierni spotkają wolontariuszy, uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Specjalnych oraz członków Stowarzyszenia Przyjaciół ZSS oferujących sianko na wigilijny stół. Środki zebrane w ten sposób również zasilą „Choinkę Życzeń”. Całkowity dochód z licytacji na antenie Radia Leliwa oraz kwesty „Sianko bożonarodzeniowe” zostanie potrojony przez Fundację Radia Zet.