Tarnobrzeg. 1 czerwca rusza Mobilna Gra Miejska. Zabawa dla całych rodzin plus nagrody.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

1 czerwca w  Tarnobrzegu rozpocznie się Mobilna Gra Miejska.  W ramach zabawy na mieszkańców czekać  będzie kilkadziesiąt zadań, a na najbardziej aktywnych uczestników – nagrody. Organizatorami przedsięwzięcia jest lokalna platforma Tu Tarnobrzeg i grupa tarnobrzeżan.

Celem Mobilnej Gry Miejskiej jest zaoferowanie mieszkańcom Tarnobrzega i okolic  rozrywki i ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu. Udział w grze ma nakłonić do aktywności fizycznej, ale też  promować kulturę i lokalny patriotyzm.

Gra  polega na wykonywaniu przez zainteresowanych  różnorakich zadań, za które otrzymuje się wirtualne odznaki oraz punkty. Te ostatnie będzie można wymienić na nagrody ufundowane przez organizatorów i partnerów wydarzenia na przykład:  Vouchery do restauracji, kawiarni,  gadżety, upominki i nagrody rzeczowe, bilety do kina czy rejsy po Jeziorze Tarnobrzeskim.

Do gry może się włączyć każdy kto posiada telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją mobilną Tu Tarnobrzeg. Aplikacja pozwala uczestnikom gry na zeskanowanie specjalnych kodów QR, za które przyznawane są wirtualne odznaki i punkty. Dodatkowo postępy mieszkańców śledzić można będzie na ogólnodostępnym rankingu uczestników.  Niezbędne informacje  TUTAJ.

Zabawa potrwa do końca sierpnia. Patronat medialny Radio Leliwa.