Stalowa Wola: Włącz się w licytacje WOŚP i zagraj z Orkiestrą

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Marta Górecka

Z powodu obostrzeń spowodowanych pandemią w tym roku w Stalowej Woli nie będzie imprez towarzyszących finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednak czekając na finał, który został przesunięty na 31 stycznia, można włączyć się w licytacje. Oprócz tych odbywających się na facebooku stalowowolskiego sztabu od tego tygodnia ruszyły licytacje allegro Mówi szef stalowowolskiego sztabu Rafał Banasik:

 

Adres do aukcji można znaleźć na stronie stalowowolskiego sztabu www.wosp-stalowawola.pl. Cały też czas można oferować przedmioty i usługi na licytację.

Trafi tam również kolejny wyjątkowy odlew, który tworzy dla stalowowolskiego sztabu firma ze Stalowej Woli:

Przesunięcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to w Stalowej Woli również okazja dla osób, które jeszcze  chciałyby zostać wolontariuszami , do zarejestrowania się on-line.

W tym roku też W Stalowej Woli zostaną uruchomione terminale płatnicze dla osób płacących kartą.

Dlatego stalowowolski sztab liczy na to, że oprócz e-skarbonek podczas finału wolontariusze będą mogli prowadzić zbiórkę uliczną do puszek WOŚP. Na pewno nie zabraknie sklepiku wielkoorkiestrowego i światełka do nieba w postaci pokazu fajerwerków. A wszystko po to, by zebrać jak najwięcej środków na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla laryngologii.